Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC cauta un Sofer Livrator pentru carne de porc, o persoana capabila sa ridice carcase ce vor fi descarcate manual din camion. Camionul are intre 20-25 tone. Programul este de 35 ore pe saptamana, se asigura casa si masina si exista posibilitatea de a avea prime in fiecare luna. Persoana selectata va trebui sa faca diferite trasee pentru a livra carne diverselor magazine sau depozite.

Cerinte

Persoana cu o conditie fizica excelenta care sa poata descarca manual, pe spate, bucati carne de porc si disponibila pentru o plecare rapida. Conditii obligatorii: experienta minim 5 ani ca sofer C si E, atestat transport agabaritic, cartea conductorului auto si avizul de siguranta circulatiei. Cunoasterea limbii franceze este obligatorie la nivel conversational. Oferta: Conditiile salariale sunt avantajoase si se discuta in cadrul interviului. Cazare si utilitati asigurate Asigurare medicala.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja