Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti pasionat de condus si doresti sa te alaturi unei echipe de profesionisti? Recrutam un sofer merchandiser pentru o companie importanta din Bucuresti. Compania se ocupa cu comercializareade echipamente - hidrofoare si pompe pentru casa si gradina. Principalele responsabilitati sunt: • Vizitarea magazinelor conform rutei stabilite; • Verificarea periodica a stocurilor; • Livrarea produselor reparate la service; • Preluarea produselor defecte pentru service; • Asezarea marfii si intretinerea echipamentelor. Beneficii: Salariu atractiv + diurna (pentru cursele peste 10 ore); Masina de serviciu; Posibilitatea prelungirii contractului de munca.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana agreabila, dornica de a invata lucruri noi. Carnetul de conducere categoria B nu trebuie sa lipseasca (minimum 3 ani experienta). Absolvent de studii liceale (liceul teoretic - avantaj).

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja