Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Pozitii disponibile: 10 Locul de munca: Companie privata Salariu : 1800 Euro brut pe luna, salariul de baza Diurna este neimpozabila Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asigurata de angajator in limita a maximum 300 de euro pe luna, • Costul primului transport in Germania pana la maximum 120 de euro este suportat de angajator, • Ore suplimentare , • Concediu platit(minimum 24 de zile pe an), • Sprijin in vederea inregistrarii la Primaria din Germania,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Experienta internationala in conducerea camioanelor de tonaj mare de minimum 2 ani, • Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR, Card Digital Tahografic si Atestatul de Transport Marfa, • Cunostinte medii de limba engleza si/sau limba germana,

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai