Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Pozitie : Sofer Profesionist Autobuz Tara : Marea Britanie Locatie : Londra Pozitii disponibile: 30 Locul de munca: Companie privata Salariu BRUT : Pe perioada training-ului este de 9, 40 lire sterline ora Prima saptamana salariul este £410 net iar a doua si a treia saptamana £299 net • Perioada contractului: minimum 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Perioada de training 2-3 saptamani • Se lucreaza in medie intre 38-50 de ore pe saptamana, • Plata salariului se face saptamanal, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : primele doua saptamani de cazare sunt gratuite, dupa care puteti opta sa ramaneti la cazarea oferita cu costul de 100 lire pe saptamana • Costul transportului este suportat de angajat, • Ore suplimentare , • Concediu anual platit( 28 de zile), • Sprijin in vederea deschiderii unui cont bancar, • Ajutor in vederea obtinerii Numarului National de Asigurare(NINO),

Cerinte

• Experienta de minimum 6 luni ca sofer de autobuz, • Carnet de conducere categoria D, Atestat Rutier de Transport Persoane, • Cunostinte medii de limba engleza,

16 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane