Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

RESPONSABILITATI : Efectuarea in conditii optime de transporturi rutiere de marfa interne de la un client expeditor la un client destinatar, fara evenimente rutiere care sa avarieze autovehiculul sau sa deterioreze marfa; Sa se prezinte pentru incarcarea marfii conform programului, la datele şi orele indicate; Asista la incarcarea marfii, la asezarea acesteia in autovehicul, la modul de ancorare; Masinile sunt de 7,5 To cu posibilitate de avansare pe 20To; SE EFECTUEAZA CURSE INTERNE : BRASOV - ALT ORAS DIN TARA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE SE ACORDA: Contract de munca perioada nedeterminata; Salariu fix + diurna; Posibilitate de avansare; Abonament policlinica privata medicala; Cazare pentru cine nu este din localitate; PUNCTUL DE LUCRU SE AFLA IN CODLEA, JUD. BRASOV.

Cerinte

Permis de conducere categoria C SAU CE Experienta relevanta Descrierea companiei Compania noastra a fost infiintata in anul 1998 acumuland in cei 19 ani de activitate o buna experienta in domeniu. Principalele activitati sunt: *distributie de marfa la nivel national – cu parc propriu depozitare de marfa – stocare de marfa, servicii cu valoare adaugata(etichetare, reambalare, promotii), cross docking; depozite situate in: Bucuresti, Brasov, Deva, Cluj Napoca, Bacau *transport rutier de marfa in trafic intern si international cu parc propriu *expeditii de marfa in trafic intern si international: rutier, naval si aerian *servicii de comisionare vamala *consultanta si implementare de proiecte in domeniul logistic. Cifra de afaceri preconizata pentru anul 2017 este de peste 20.000.000 euro. Numarul de angajati pana la finalul anului cca 800. Parcul auto propriu va ajunge la sfarsitul anului la 430 de unitati. In cadrul distributiei avem peste 500.000 de livrari pe an .

6 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai