Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie : Sofer Profesionist Tara : Marea Britanie Locatie : West Midlands Pozitii disponibile: 10 Locul de munca: Companie Privata Salariu : Pe ora pentru urmatoarele categorii: Ziua De Luni-Vineri Ore suplimentare in timpul zilei Noaptea Ore suplimentare in timpul noptii Sambata Duminica Categoria C1 8.15 Lire sterline - 8.5 lire sterline 10.15 lire sterline -10.5 lire sterline 9 lire sterline - 9.50 lire sterline 10.5 lire sterline 10 lire sterline 10.5 lire sterline Categoria C 9 lire sterline – 10 lire sterline 11 lire sterline -12 lire sterline 10 lire sterline -11 lire sterline 12 lire sterline-13 lire sterline 11 lire sterline 12 lire sterline Categoria CE 10 lire sterline -11 lire sterline 12 lire sterline -13.5 lire sterline 11 lire sterline -13 lire sterline 13 lire sterline -13.5 lire sterline 12.5 lire sterline 13.5 lire sterline Categoria CE cu ADR 12 lire sterline 12 lire sterline 13 lire sterline 13 lire sterline 13 lire sterline 14 lire sterline Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: nedeterminata • Se lucreaza in medie 8 ore pe zi, de Luni-Vineri • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asigurata de angajator contra cost, • Costul transportului este platit de catre candidat, • Ore suplimentare , • Concediu platit, • Sprijin in obtinerea National Insurance Number, • Sprijin pentru inregistrarea la Medicul de Familie in Marea Britanie,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Experienta INTERNATIONALA in conducerea camioanelor de tonaj mare, • Experienta in conducerea masinilor de tonaj mare in Marea Britanie constituie avantaj. • Carnet de conducere categoria C+E, certificat ADR( colete si cisterna), Card Digital Tahografic si Atestatul de Transport Marfa, • Cunostinte medii de limba engleza Ce trebuie sa faceti?? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

15 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja