Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

Pozitie : Sofer Profesionist categoria C+E pentru Tarile Scandinave Tara : Norvegia Locatie : Stathelle Pozitii disponibile: 15 Locul de munca: Companie de transport Salariu : 2300 Euro net pe luna Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Contractul se incheie pe Slovacia • Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asigurata de angajator in camion. Sfarsitul de saptamana vi-l petreceti la baza lor, unde sunt camera. • Costul transportului este suportat de angajator , • Ore suplimentare , • Concediu platit, • Programul de munca este de 6 saptamani la locul de munca cu 2 saptamani acasa, sau 9 saptamani la locul de munca cu 3 saptamani acasa ,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, card tahograf, atestat transport marfa • Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit • Experienta internationala pe pozitia de Sofer Profesionist categoria C+E de minimum 1 an

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai