Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Companie de transport din Anglia angajeaza soferi profesionisti. Activitatea se va desfasura numai pe teritoriul Angliei. Se ofera: Contract de munca full-time, direct cu angajatorul, fara intermediari, fara nici un fel de comisioane. Contractul se semneaza pe 1-2 ani cu posibilitate de prelungire. Parc auto cu camioane an fabricatie dupa 2013 (majoritatea dupa 2015) Activitatea presupune transportul de marfuri la temperatura controlata intre depozite pe teritoriul intregii tari. Experienta cu semiremorci frigorifice nu este obligatorie dar reprezinta un avantaj. Se ofera training pentru utilizarea acestora. Pachetul salarial: - £100/zi impozabil - £25/noapte petrecuta in cabina (neimpozabili) - plata lunara Se ofera cazare. £80/sapt cu toate facturile incluse. Cerinte: Varsta minima 25 de ani Vechime permis minim 2 ani Experienta minim 1 an Cunostinte minime de limba engleza (dispecerat in lb. engleza) Pentru cei cu experienta de minim 1 an pe post similar pe teritoriul Angliei, salariul este de £110/ziSofer Profesionist TIR Anglia

Cerinte

Varsta minima 25 ani Permis C+E cu vechime de minim 2 ani Experienta minim 1 an Experienta pe teritoriul UK reprezinta un avantaj dar nu este obligatorie. Experienta in transportul marfurilor cu temperatura controlata nu este obligatorie.

8 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai