Detalii loc de munca - Norvegia

Descrierea jobului - Norvegia

Poziție : Șofer Profesionist categoria C+E pentru Tarile Scandinave Tara : Norvegia harta_politica_Norvegia.gif Locație : Stathelle Poziții disponibile: 15 Locul de munca: Companie de Transport-Se lucreaza pentru o Companie de Transport din Norvegia. Se lucreaza pe silo-camioane si se transporta marfa in vrac, silozuri. Se fac transporturi pe Norvegia ,Suedia si Danemarca. Salariu : 2400 Euro net pe luna +bonusuri (se poate ajunge la un venit lunar de 2800 euro) Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, Contractul se încheie pe Slovacia Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna, Asigurări sociale, Asigurări medicale, Cazare : asigurata de angajator in camion. Sfârșitul de săptămâna vi-l petreceți la baza lor, unde sunt locuri special amenajate pentru șoferi. Costul transportului este suportat de angajator , Ore suplimentare , Concediu plătit, Programul de munca este de 6 săptămâni la locul de munca cu 2 săptămâni acasă, sau 9 săptămâni la locul de munca cu 3 săptămâni acasă , Condiții de recrutare: Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, card tahograf, atestat transport marfa Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit Experienta internaționala pe poziția de Șofer Profesionist categoria C+E de minimum 1 an

Cerinte

Condiții de recrutare: Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, card tahograf, atestat transport marfa Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit Experienta internaționala pe poziția de Șofer Profesionist categoria C+E de minimum 1 an

24 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane