Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Italia

Descrierea jobului - Italia

Poziție : Șofer Profesionist categoria C+E pentru Italia Tara : Italia harta_politica_Italia Locație : Bolzano Poziții disponibile: 20 Locul de munca: Companie cu 80 de ani de experiență în servicii logistice și transport internațional de mărfuri în Uniunea Europeană și nu numai !! Salariu : Prelata Unit : Salariu 1500 RON (Brut) + diurna 56 € ( Euro) pe zi luna in considerare 31 zile de munca va câștiga 1975 €( Euro). Salariul final va depinde de cate zile lucrătoare sunt într-o luna. Agabaritic : Salariu 1500 RON (Brut) + diurnal 66 € ( Euro)pe zi luna in considerare 31 zile de munca va câștiga 1975 €.( Euro) Salariul final va depinde de cate zile lucrătoare sunt într-o luna. Ce oferă Angajatorul : Perioada contractului: nedeterminata Contractul se încheie pe România Plata punctuală a salariului tău și pachet salarial competitiv Diurnă de deplasare fixă pe numărul de zile petrecute în străinătate Asigurare medicală internațională cu acoperire totală Asistență telefonică în fiecare zi Cazare : asigurata de angajator in camion. Costul transportului este suportat de angajator , Ore suplimentare , Concediu plătit, Se lucreaza in medie 40 de ore pe săptămâna, program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihnă și de conducere. Programul de munca este de 6 săptămâni la locul de munca cu 2 săptămâni acasă,

Cerinte

Condiții de recrutare: Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, Certificat de pregătire profesională CPC , CPI, Card Tahograf Reprezintă un avantaj: Certificat ADR Experienta internaționala pe poziția de Șofer Profesionist categoria C+E

20 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai