Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pozitie : Sofer Profesionist categoria C+E Tara : Belgia Locatie : Belgia Pozitii disponibile: 15 Locul de munca: Companie privata Salariu : intre 1750-1800 Euro net pe luna Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asigurata de angajator • Costul transportului este suportat de angajator si se face cu microbuzul companiei • Ore suplimentare , • Concediu platit,

Cerinte

Conditii de recrutare: • Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, ADR, card tahograf, atestat transport marfa • Cunostinte medii de limba engleza, franceza sau germana scris si vorbit • Experienta internationala pe pozitia de Sofer Profesionist categoria C+E de minimum 1 an Ce trebuie sa faceti??? Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

15 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja