Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Pozitie : Sofer Profesionist categoria C+E Tara : Belgia Locatie : Regiunea Flandra, Herenthout Pozitii disponibile: 15 Locul de munca: Companie de Transport si logistica cu camioane Salariu : • In primele 3 luni este de 2019.72 Euro net pe luna plus ore suplimentare • Dupa 3 luni este de de 2095.27 Euro net pe luna plus ore suplimentare • Dupa un an este de 2153.53 Euro net pe luna plus ore suplimentare Ce ofera Angajatorul : • Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire, • Angajarea se face pe Slovacia • Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana, • Pentru perioada de proba programul de munca este de 6 saptamani la locul de munca cu o saptamana acasa, plus 6 saptamani la locul de munca, se lucreaza un total de 13 saptamani, • Dupa perioada de proba, programul de munca este de 4 saptamani la locul de munca cu o saptamana acasa, fie 6 saptamani la locul de munca si 1 sau 2 saptamani acasa, sau varianta de 8 saptamani la locul de munca cu 2 saptamani acasa, • Asigurari sociale, • Asigurari medicale, • Cazare : asigurata de angajator in camion, • Costul transportului este suportat de angajator si se face cu microbuzul companiei, • Ore suplimentare , • Concediu platit, • Au cap tractor sau tandemuri • Se fac livrari la magazine aflate in centre comerciale • Se lucreaza in echipaj , sau singur pe cap tractor • In unele cazuri soferul ajuta cu transpaletul , asezarea, descarcarea marfurilor

Cerinte

• Obligatoriu: Carnet de conducere categoria C+E, ADR, Card Tahograf, Atestat Transport Marfa • Cunostinte medii de limba engleza, franceza sau germana scris si vorbit • Experienta internationala pe pozitia de Sofer Profesionist categoria C+E de minimum 1 an

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai