Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Companie de transport international cu sediul in Romania este subcontractor pentru un important grup multinational de transport cu sediul in Olanda. Activitatea se va desfasura in Europa de Vest: tarile Benelux, Anglia, Germania, Italia. Dispecerul este roman si nu este necesara o limba straina decat la nivel incepator. La punctul de lucru din loalitatea Holten (Olanda) exista facilitate pentru soferi cum ar fi: grup sanitar, dus, internet, bucatarie. Cazarea se va face exclusiv in camion. Sal de baza pe Romania 1050 Lei + diurna 45 E/zi. Dupa primele 3 luni diurna creste la 50 E/zi. Salariul pe tara este in RO si diurna in EURO.

Cerinte

Pentru a aplica la job ai nevoie de 1 ani experiență ca Sofer TIR - temperatura controlata. experienta relevanta pe o pozitie similara;  licenta ADR;  permis de conducere cat C+E;  limba engleza: nivel incepător;  profesionalism; Limba straina la un nivel minim este necesara doar pentru interactiunile cu clientii (incarcare/descarcare) si completarea documentelor (necesar minim un an experienta pe transport comunitar). Se lucreaza 4+1 sau 6+2 saptamani/liber.

4 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai