Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Angajator britanic angajeaza soferi de tir cu experienta de minim 1 an pentru a lucra ca si sofer pe cisterna alimentara pe tot teritoriul UK. Interviurile se tin in fiecare saptamana in Romania! Se ofera: - contract de munca pe perioada nedeterminata in UK - program de lucru : 6 sapt./2 sapt. sau 6 sapt./ 1 sapt. - transport platit de angajator de fiecare data ( cu avionul) - cazare asigurata ( nu se doarme la cazare zilnic) - salariu de 7.5 lire net/ora plus beneficii ca: * 11 lire /noapte (daca dormiti in cabina) * 11 lire / tura de noapte ( 24:00 - 04:00 ) * bonus KPI in valoare de 85 lire/saptamana * 11 lire/zi de weekend lucrata * 52 lire /zi ( daca lucrati in zile de sarbatori legale) De asemenea, se ofera anual bonusuri, in functie de vechime.

Cerinte

- experienta de minim 1 an ca sofer de tir de 40 tone - limba engleza la nivel conversational - disponibilitatea de a participa la un interviu direct cu angajatorul in Romania ( Nu se sustin interviuri prin Skype sau telefonice! )

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai