Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Profesia: Şofer TIR Salariul brut: 1900 EUR pe lună Locația: Germania Asigurarea este oferită de angajator. Angajatorul nu asigură transportul. Alte informaţii: Recrutăm soferi de TIR prelată pe comunitate. Testele de condus se desăşoară la Bucureşti. Pleacările sunt foarte rapide. Salariul este în medie 1900 EUR, format din diurnă 57 EUR/zi şi salariu. Se lucreaza 3 luni cu 2 săptămâni acasă. Nu este necesară cunoaşterea unei limbi straine - La dispecerat se vorbeşte limba română. Baze sunt în Germania la Koln şi Mannheim (aproape de aeroporturi low cost). Experienta minimă 12 luni, experienţa anterioară pe comunitate constituie un avantaj important. Nu se percep comisioane de mediere.

Cerinte

- Experiență Sofer TIR - 12 luni - Permis de conducere categoria C - 12 luni - Permis de conducere categoria E - 12 luni Nu este necesară cunoaşterea unei limbi străine. Nu se percep comisioane de mediere.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

10 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja