Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

BknTir Line angajeaza sofer comunitate, cu experienta de minim 1 an. Dispecerii sunt romani! Oferta: - Salarizare 2.300 euro net/luna (contract de munca si salar de baza in Romania + diurna ), - Prima 300 euro pentru luna decembrie, - Toate camioanele sunt euro 6 si au frigider (DAF, Mercedes), - Se deconteaza sau se asigura transportul cu masina companiei din Romania - Spania si retur, - Se lucreaza 3 luni cu 1 luna acasa, - Se lucreaza la program, - Salariile se platesc intotdeauna la timp, - Curse preponderent pe ruta Spania-Germania.

Cerinte

Cerinte: - permis conducere categoria B, C E, - card digital tahograf, - atestat profesional transport marfa, - experienta pe comunitate minim 1 an, - seriozitate, disponibilitate de plecare imediata.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

2 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai