Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Bkn Tir Line angajeaza sofer comunitate, cu experienta de minim 3 ani pe comunitate. Dispecerii sunt romani! Oferta: - Salarii 2.300 euro luna (contract de munca si salar de baza in Romania + diurna ), - Bonus 300 euro pentru luna decembrie, - Toate camioanele sunt euro 6 si au frigider (DAF, Mercedes), - Se deconteaza transportul - Se lucreaza 3 luni cu 1 luna acasa - Se lucreaza la program, - Salariile se platesc intotdeauna la timp, - Curse preponderent pe ruta Spania-Germania.

Cerinte

Cerinte: - permis conducere categoria B, C E, - card digital tahograf, atestat profesional transport marfa, - experienta pe comunitate minim 3 ani, - persoane serioase, responsabile.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai