Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea Europakraft Jobs recruteaza profesionisti pentru o companie de renume din domeniul transporturilor. Cautam soferi profesionisti, vorbitori de limba germana pentru transportul de marfuri. Oferta - loc de munca cu ocupare full-time, cu contract de munca pe perioada nedeterminata in Germania, contract incheiat direct cu angajatorul, fara taxe de mediere sau comision; - salarizare avantajoasa. - cazare asigurata de catre angajator, contra cost; - consiliere in obtinerea tuturor beneficiilor ca angajat in statul german; - o echipa tanara, dornica sa va ajute pe durata intregului proces de intermediere; Responsabilitati - incarcarea si descarcarea marfurilor - conducerea autocamionului in maxima siguranta - mentinerea curateniei autovehiculului

Cerinte

Profilul Dumneavoastra - stapaniti limba germana la un nivel mediu - sunteti o persoana serioasa, muncitoare si punctuala - sunteti sofer cu experienta in domeniul transporturilor - aveti autoturism propriu pentru deplasare la locul de munca

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja