Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam sofer profesionist cu experienta si cunostinte de germana pentru angajare in Germania. Pentru plasare NU se percep Taxe/Comisioane. Descriere: - Locatie :Germania- 20 km de Wuppertal - locuri disponibile : 2 - Transport marfuru generale - prelata, pe teritoriul Germaniei Angajatorul ofera: - Contract de munca, termen nedeterminat - Salarizarea 1800-2000 € net (cu diurna inclusa) - Conditii de munca optime pentru domeniu de activare

Cerinte

Angajatorul cere: - Experienta in domeniul transport international - Cunostinte de germana, nivel conversational - Spirit comunicativ si serios Acest Job va este pus la dispozitie in conditiile in care va convin beneficiile oferite de catre angajator si indepliniti cerintele acestuia. Informatii suplimentare : Luni-Vineri 09:00-16:00 Aplica la info(at)avrpersonal(punct)de cu: CV-in germana Copii: CI,permis,card,atestat. Se solicita interviu telefonic cu angajatorul si proba de lucru la sediu in Germania.

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja