Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Candidatul ideal DB Work angajează șoferi de tir pentru transport containere maritime Cerințe: – experienta in transporturi maritime – cunoscător limba engleză la nivel mediu conversațional; – constituie avantaj cunoasterea zonei portuare Rotterdam/Antwerp – fără antecedente penale și rutiere grave; – posesor permis de conducere categoria C+E și înscris 95; – experiență minimă de 5 ani în transport internațional de mărfuri; – seriozitate și responsabilitate;

Cerinte

Cerințe: – experienta in transporturi maritime – cunoscător limba engleză la nivel mediu conversațional; – constituie avantaj cunoasterea zonei portuare Rotterdam/Antwerp – fără antecedente penale și rutiere grave; – posesor permis de conducere categoria C+E și înscris 95; – experiență minimă de 5 ani în transport internațional de mărfuri; – seriozitate și responsabilitate;

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai