Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Activitatea se va desfasura in Europa de Vest: tarile Benelux, Anglia, Germania, Italia, etc. Dispecerul este roman si nu este necesara o limba straina decat la nivel incepator. La punctul de lucru din loalitatea Holten (Olanda) exista facilitate pentru soferi cum ar fi: grup sanitar, dus, internet, bucatarie. Cazarea se va face exclusiv in camion. Salariul de baza pe Romania 1050 Lei + diurna 45 E/zi. Dupa primele 3 luni diurna creste la 50 E/zi. Salariul pe tara este in RON si diurna in EURO.

Cerinte

- 1 an experiență ca Sofer TIR - 1 ani experiență ca Sofer - Engleză nivel Începător - Permis de conducere: categoria C, 1 ani, categoria E, 1 ani. Nu se percep comisioane.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja