Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Conditii salariale: 6.5 lire/ora net Numarul de ore lucratoare/4 saptamani: 200 ore Locatia:UK Interiviul va avea loc in data de 14/04/2016 la TG Mures cu angajatorul Experienta necesara: minim 2 ani experineta pe o pozitie similara Responsabilitati: transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia livrarea produselor alimentare catre clienti mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii trasportarea si livrarea produselor in conditii optime

Cerinte

experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani licenta ADR pt cisterna - valabila limba engleza: nivel comunicativ profesionalism persoana curata si stilata/eleganta Limbi straine: engleza – nivel mediu Educatie: Studii liceale Competente specifice: licenta ADR pentru cisterna Alte informatii Bonus de pana la 85 lire pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIs Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa Transportul este asigurat cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa Se doarme in cap tractor Training

9 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja