Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie importanta din Anglia cu activitate de transport si livrare de produse alimentare lichide in cadrul Angliei. RESPONSABILITATI: - Transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia; - Livrarea produselor alimentare catre clienti mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii; - Trasportarea si livrarea produselor in conditii optime.

Cerinte

- Experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani; - Licenta ADR pentru cisterna - valabila; - Limba engleza: nivel comunicativ; - Profesionalism; - Persoana curata si stilata / eleganta. BENEFICII OFERITE: Fiecare candidat va avea un interviu dupa preselectia initiala si inscriere. - Bonus de pana la 85 Lire Sterline pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIS; - Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa; - Transportul este asigurat cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa; - Se doarme in cap tractor; - Training. COSTURI CANDIDAT: Tarif inscriere - 360 RON, la semnarea contractului cu agentia noastra. * Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

9 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja