Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta soferi de TIR cu experienta pentru un important angajator din Olanda! Se va conduce pe cisterna (cei cu ADR) sau pe container tip cisterna (cei fara ADR) pe comunitate (Europa de Vest) ! Salariu: - 11,30 EUR/ ora pentru soferii fara ADR sau care prefera sa conduca pe container tip cisterna - 11,80 EUR/ora pentru soferii de cisterna cu ADR Calcul lunar: - 620 eur net/saptamana x 4,3 saptamani = 2666 eur/net/luna - 650 eur net/saptamana x 4,3 saptamani = 2795 eur/net/luna Conditii: - contract de munca pe Olanda pe perioada nedeterminata - concediu anual de 28 de zile - program de lucru negociabil ( 6 saptamani cu 2, 4 cu 1, 12 cu 4..etc) - cazarea nu este oferita (se doarme in cabina) - camioanele pot fi DAF, SCANIA sau MERCEDES - transportul este asigurat de catre sofer de fiecare data Interviurile se dau prin skype sau telefonic! FARA TAXE SAU COMISIOANE!

Cerinte

Cerinte: - experienta pe comunitate de cel putin 1 an - engleza sau germana la nivel conversational - detinere ADR cisterna (cei care nu au pot conduce pe container tip cisterna)

10 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja