Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Slovacia

Descrierea jobului - Slovacia

Companie din Slovacia are nevoie URGENTA de 2 soferi de TIR cu experienta de cel putin 2 ani ! Soferii pot alege pe ce camion vor sa lucreze (frigo, prelata sau container) si pot incepe imediat! Interviurile se dau telefonic! CONDITII: ***Salariu: 400 EUR net + 50 EUR/diurna zilnica 1900 - 1950 EUR/luna complet lucrata ***Program de lucru: 6 sapt - 1 saptamana acasa SAU 8 sapt - 2 saptamani acasa ***Salariul este FIX!!! Nu tine cont de parametrii, performanta sau alte criterii. Acesta se calculeaza din prima zi in care soferul incepe munca! *** Drumul din tara pana in Slovacia este asigurat de angajator!

Cerinte

- candidati cu minim 2 ani de experienta ca sofer de TIR, de preferabil sa fie pe comunitate (sau macar tur-retur pe extern) - Limba engleza sau franceza la nivel mediu conversational - Disponibilitatea de a incepe cat mai curand

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai