Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. infomunca S.R.L. recruteaza soferi de categoria C+E pentru a lucra pe Comunitatea Europeana Nu percepem comision! Ce putem oferi: - Salariu motivant, se ofera: 2000 Euro net/luna - Program de lucru: 8 saptamani pe comunitate cu 2 saptamani acasa , dar se mai poate discuta cu angajatorul - Rutele in general sunt pe Germania- Franta, dar se pot schimba in functie de cerintele angajatorului - Se transporta marfa generala - Masina este : MAN Euro 5, dotat cu Toll Collect, clima stationare si clima normala, cabina xxl -Contract legal de munca semnat cu angajatorul din Romania pe perioada nedeterminata - Transport de marfuri in Europa

Cerinte

Cerintele angajatorului: - Experienta in conducerea masinilor de 40 de tone articulate intern sau international - Cunoasterea si respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Disponibilitate de a lucra in Europa - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general

1 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai