Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru o companie importanta din Olanda cautam soferi TIR profesionisti. Compania desfasoara activitati de transport si livrare de produse alimentare lichide in container cisterna pe teritoriul tarilor Benelux, Franta, Germania. Descriere profil: Oferta se adreaseaza soferilor cu experienta in transportul international, interesati sa lucreze pentru o companie olandeza cu renume in transportul de bunuri alimentare lichide. Conditii salariale: 1582 -1922 Euro net/luna • Luna lucrata complet (4 saptamani): 377 Euro (salar baza) + (29 zile x 47 Euro/zi diurna) + 95 Euro bonus KPI= 1835 Euro /luna net • Luna lucrata cu pauza 1 saptamana ( 3 saptamani): 377 Euro (salar baza) + (22 zile x 47 Euro/zi diurna) + 95 Euro bonus KPI= 1506 Euro /luna net Responsabilitati: • livrarea in conditii optime a produselor • transport produse lichide alimentare pe cisterna in tarile Benelux, Franta si Germania;

Cerinte

Cerinte: • cel putin 6 luni experienta pe transportul in tarile EU/ Benelux, Germany, France, Italy • licenta ADR constituie avantaj • permis de conducere cat C+E; • limba engleza: nivel mediu; • profesionalism; Limbi straine: engleza – nivel: mediu Educatie: Studii liceale Alte informatii • se ofera training din partea companiei • cazarea este asigurata de catre angajator in tir • angajatorul ofera acces la bucatarie, dus, Wifi, masina de spalat • angajatorul ofera soferilor uniforme si haine de munca • se ofera asigurarea de sanatate in toata Europa • transportul este asigurat de catre angajator gratuit cu avionul Romania – Olanda in saptamana libera. • angajarea se face pe o filiala a companiei, din Polonia • programul de lucru: 6 saptamani cu 1 saptamana acasa sau 6 saptamani cu 2 acasa

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja