Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta se adreaseaza soferilor cu experienta in transportul international, interesati sa lucreze pentru o companie olandeza cu renume in transportul de bunuri alimentare lichide. Conditii salariale: 1506 -1835 Euro net/luna Calcul salarial: 1.Luna lucrata complet (4 saptamani): 377 Euro (salar baza) + (29 zile x 47 Euro/zi diurna) + 95 Euro bonus KPI= 1835 Euro /luna net 2. Luna lucrata cu pauza 1 saptamana ( 3 saptamani): 377 Euro (salar baza) + (22 zile x 47 Euro/zi diurna) + 95 Euro bonus KPI= 1506 Euro /luna net Numarul de ore lucratoare/sapt: 40 ore Locatia: comunitate Experienta necesara: minim 6 luni experienta internationala Responsabilitati: livrarea in conditii optime a produselor transport produse lichide alimentare pe cisterna in tarile Benelux, Franta si Germania. Alte informatii: se ofera training din partea companiei cazarea este asigurata de catre angajator in tir angajatorul ofera acces la bucatarie, dus, Wifi, masina de spalat angajatorul ofera soferilor uniforme si haine de munca se ofera asigurarea de sanatate in toata Europa transportul este asigurat de catre angajator gratuit cu avionul Romania – Olanda in saptamana libera angajarea se face pe o filiala a companiei, din Polonia programul de lucru: 6 saptamani cu 1 saptamana acasa sau 6 saptamani cu 2 acasa

Cerinte

cel putin 6 luni experienta pe transportul in tarile EU/ Benelux, Germania, Franta, Italia; licenta ADR constituie avantaj; permis de conducere cat C+E; limba engleza: nivel mediu; profesionalism.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja