Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Alege contracte de muncă sigure fără taxe și fără comisioane! AFLĂ OFERTELE NOASTRE DE ANGAJARE! -Angajarea se face in Romania -Se transporta marfa in toata Europa -Cele mai noi si moderne camioane -Programul de lucru este de 8 saptamani pe camion si 3 saptamani concediu platit -Timpul de lucru este in conformitate cu reglementarile UE -Se lucreaza pe camion, iar timpul de odihna se face in unul din centrele speciale de odihna din Europa (Nu se doarme in cabina). Aceasta cazare este gratuita si echipata. -Primiti echipament de lucru: jacheta, vesta, incaltaminte -Se face un training la angajare -Beneficiati de asistenta tehnica 24 de ore in orice problema de serviciu Salariu: 1500 Euro Turele de noapte se platesc suplimentar Biletul de avion este platit de angajator Asigurare medicala

Cerinte

Cerinte: - Nu se cere experienta, dar este obligatoriu sa treceti un test practic de condus - Respectarea timpului regulamentar de conducere/ odihna - Atitudine pozitiva si serviabila fata de client - Comportament respectuos in general - Nu se cere sa stiti o limba straina - Limba Engleza, Franceza sau Rusa la nivel minim conversational reprezinta avantaj

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

20 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja