Detalii loc de munca

Descrierea jobului

AVANTAJE • Plecare rapida • Transportul platit de angajator • Salariu + diurna de 50 EUR/ zi pt masa • Bonus de 450 RON dupa primele 3 luni de munca • Preluare de la aeroport • Cazare gratuita • Training platit • Sansa obtinerii unui bonus trimestrial de performanta, in valoare de 250 EUR • Posibilitate de crestere salariala dupa primul an de munca CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA • Sarcini: incarcarea si descarcarea marfii, livrarea acesteia, pastrarea unui jurnal de bord, alimentarea si ingrijirea autovehicolului, raportarea incidentelor catre superiori • Natura contractului: de munca • Castiguri de 1.377 – 1.877 EUR/ luna, pentru 3, respectiv 4 saptamani de munca • 8-9 ore de condus/ zi, grija maxima pentru respectarea orelor de condus • Numarul de zile libere: 1-2 zile/ saptamana • Fiecare 6 saptamani de munca pot fi urmate de 1 saptamana libera, daca soferul doreste acest lucru • 14 zile de concediu de odihna/ an • Durata contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire

Cerinte

PROFILUL IDEAL: • Experienta relevanta de minim 1 an • Detinerea unui permis de conducere categ. C si E • Detinerea unui Certificat de competenta profesionala si a unui card tahograf • Detinerea unui certificat ADR si/ sau a unei specializari relevante pot constitui avantaje • Cunoasterea limbii engleze la nivel cel putin mediu • Seriozitate, abilitati de (auto)organizare, dorinta de munca • Stare medicala generala buna COSTURI: - FARA TARIF DE MEDIERE! - FARA TARIF DE INSCRIERE - Biletul de avion - Bani de buzunar Va dorim succes, Banca de Joburi

15 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja