Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Transportul poduselor alimentare proaspete la nivel international Responsabilitati: -transport produse alimentare proaspete pe TIR cu temperatura controlata (frig) in tarile Benelux, Germania, UK, Scandinavia si Italia; -livrarea in conditii optime a produselor; -reprezentarea companiei in relatie cu clientii Avantaje: -Salariu net de 1500-1600Euro/luna -Se lucreaza 3 sau 4 saptamani cu 1 saptamana pauza; -Se doarme in TIR. In Olanda – locuinte sociale cu utilitatile incluse (masina de spalat, dus, uscator); -Transportul asigurat cu avionul din Romania in Olanda; -Transportul asigurat de la aeroportul din Olanda la sediul central al companiei; -Asigurate minim 50 de ore/saptamana; -Angajarea se face in Cehia;

Cerinte

-Cunostinte de limba: Engleza sau Germana – scris si vorbit; -Minim 2 ani de zile experienta pe o pozitie similara, de preferat pe TIR cu temperatura controlata; -Permis de conducere cat C+E; -Cunoastinte tehnice ale motoarelor de racire specifice TIR-urilor cu temperatura controlata si ale bordcomputerului; -Tinuta ingrijita; -Comunicativitate; -Profesionalism; -Documentele soferului sa fie valabile: permis de conducere C+E, cardtahograf, CPC (certificat de pregatire profesionala al conducatorului auto);

5 pozitii disponibile 55 persoane au aplicat deja