Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Meseria: Sofer tir national NL (Distributie Supermarket) Țara: Netherlands Poziții: 10 Durată contract: 4 luni cu posibilitate de prelungire Denumire pozitie:Sofer tir national NL (Distributie Supermarket) Interviu cu angajatorul: Interviu Skype Data Start: asap(Iunie - Septembrie) Descrierea clientului: Clientul este unul din liderii pietei de transport din Olanda, cu peste 950 de soferi angajati. Este vorba de o companie serioasa, care nu are intarzieri la plati si care este recunoscuta si foarte apreciata in toata Olanda. Descriere profil: Cautam soferi cu experienta recenta de minim 2 ani, care sa transporte bunuri de larg consum pentru aprovizionarea unui lant important de Supermarket-uri din Olanda. Conditii salariale: 1700 Euro net /luna dupa cazare (85 euro/saptamana) si asigurare medicala (20,36euro/saptmana) retinute din salariu. Se lucreaza in ture de noapte programul incepand intre orele 03.00 si 06:00 dimineata in functie de orarul stabilit in prealabil de angajator. Angajatorul garanteaza 40+ ore pe saptamana(orele de noapte sunt platite suplimentar). Orele suplimentare sunt platite cu 130% in timpul saptamanii si cu 150/200% in weekend-uri Salariul poate sa varieze in functie de numarul de ore lucrate. Acestea sunt sume nete dupa deducerea cazarii si a asigurarii. Locatia: Olanda Experienta necesara: Minim 2 ani experienta in domeniu ( pe tir sau pe camion) Responsabilitati: transport produse de larg consum pentru aprovizionarea unui important lant de Supermarket-uri din Olanda /incarcarea/descarcarea paletilor. trasportul si livrarea marfii in conditii optime respectarea legislatiei rutiere. Alte informatii: - se va conduce doar pe teritoriul Olandei - cazarea asigurata de catre angajator contra-cost 85 Euro/ saptamana, utilitati incluse (1 / 2 max persoane/camera) Cazarea se face in locatii diferite (vila imensa cu multe camere, sau casa cu 4 dormitoare, sau un apartament mic unde stau 2 persoane). - clientul are grija sa le faca programul in asa fel incat cei care locuiesc impreuna sa lucreze in schimburi diferite astfel incat sa aiba conditii optime de odihna. - candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro) - se doreste o colaborare pe termen lung. Fara comision.

Cerinte

- detinerea permisului de conducere categoriile CE - detinerea unui card tahograf - detinerea unui certificat de pregatire profesionala (CPC) - experienta recenta si relevanta in domeniu - posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km) Limbi straine: Engleza - nivel conversational. Deoarece candidati vor opera pe sisteme de comunicare moderne e nevoie sa aiba cunostinte de limba engleza scrisa. Educatie: Minim Scoala profesionala

10 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja