Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Pentru un client important din Anglia cautam soferi de TIR pentru transportul si livrarea de produse alimentare pe teritoriul tarii. Conditii salariale: 6.5 lire/ora net Se asigura minim 50 de ore/saptamana Echivalent in euro: 1930 - 2070 Euro Net/Luna Responsabilitati: - transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia; - livrarea produselor alimentare catre clienti; - mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii; - trasportarea si livrarea produselor in conditii optime. Alte informații: - Interviurile vor avea loc in Tg. Mures la o data stabilita; - Bonus de pana la 85 lire pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIs; - Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa; - Transportul este asigurat cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa; - Cazarea in cap tractor cu acces la baie si dus - Training. Fara comisioane.

Cerinte

- experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani; - licenta ADR pt cisterna - valabila; - limba engleza: nivel comunicativ; - profesionalism; - persoana curata si stilata/eleganta.  Limbă străină: Engleză: Mediu;

6 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja