Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Perioada nedeterminata Data de start Inceputul lui septembrie Locatia Marea Britanie Responsabilitati  transportul produselor alimentare  livrarea marfurilor in conditii optime  mentinerea relatiilor cu clientii Nu se cere nivel de limba engleza - conversational si nici testare. Doar persoanele care indeplinesc cerintele vor fi contactate !!!

Cerinte

Calificari Cerinte  minim 2 ani experienta in domeniu  cunoasterea limbii engleze la nivel incepator/mediu  detinerea unui permis de conducere categoriile C si E Experienta necesara  minim 2 ani experienta in domeniu Educatie  Scoala profesionala  Liceu Competente specifice  seriozitate  profesionalism  flexibilitate Detalii legate de angajare Conditii salariale 2000 lire net/luna Informatii suplimentare Alte informatii  cazare asigurata de catre angajator in tir  posibilitatea efectuarii orelor suplimentare in weekend (8 Lire/ora)

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja