Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o prestigioasa companie olandeza Soferi Tir Transport produse alimentare lichide in tarile: Franta, Germania. Olanda, Belgia, Luxemburg Detalii: Conditii salariale: 1835 Euro net pe luna. Numarul de ore lucratoare pe saptamana: 40 ore. Cazarea se face in tir. Se ofera transport gratuit cu avionul din Romania in Olanda si invers. Angajarea se face pe o filiala a companiei olandeze din Polonia. Programul de lucru: 6 saptamani cu 1 saptamana acasa. Interviurile vor avea loc in Targu Mures in data de 10 februarie direct cu angajatorul. Responsabilitati: - livrarea in conditii optime a produselor. - transport produse lichide alimentare pe cisterna in tarile: Franta, Germania. Olanda, Belgia, Luxemburg;

Cerinte

- experienta necesara: minim 2 ani pe o pozitie similara; - licenta ADR; - permis de conducere categoriile C+E; - limba engleza: nivel comunicativ; - profesionalism;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

10 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja