Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Transport de bunuri alimentare in Europa de Vest. Se lucreaza pe camioane DAF, MAN, MERCEDES. Punctul de lucru este in Olanda, orasul Heerenberg. Camioanele sunt dotate cu sistem navigatie CarCube. Responsabilitati: Transportul de bunuri alimentare; Operare sistem de navigatie CarCube; Cooperare cu dispecerul; Grija fata de bunurile transportate si fata de echipamentele companiei. Conditii salariale: 63 euro net/zi lucratoare si 21 euro net/zi libera (diurna inclusa 42 euro/zi). Se lucreaza 6 saptamani cu 1 saptamana libera. Transportul din Romania in Olanda se deconteaza de catre angajator la prima plecare. Candidatii sunt preluati de la aeroport de reprezentantul angajatorului. In saptamana libera se pune la dispozitie cazare pentru soferii care nu doresc sa se intoarca in Romania.

Cerinte

Experienta necesara: min 2-3 ani experienta in transport international. Cerinte Experienta in transport international 2-3 ani. Permis de conducere C,E. Curs/experienta de transport bunuri. Adeverinta medicala. Cazier rutier. Card Tahograf. Certificat ADR constituie avantaj. Daca nu detineti certificatul ADR veti sustine testul pentru obtinerea certificatului ADR, dupa angajare. Limbi straine: Engleza nivel conversational. Educatie: Minim Scoala Profesionala.

10 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja