Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul este unul din liderii pietei de transport din Olanda, cu peste 950 de soferi angajati. Este vorba de o companie serioasa, care nu are intarzieri la plati si care este recunoscuta si foarte apreciata in toata Olanda. Responsabilitati: •transportul containerelor catre portul din Rotterdam fara incarcarea/descarcarea marfurilor •trasportul si livrarea containerelor in conditii optime •respectarea legislatiei rutiere Avantaje: Salariu net intre 1600-2000 euro net /luna •se va conduce doar pe teritoriul Olandei •program flexibil •cazarea asigurata de catre angajator contra-cost 85 Euro/ saptamana, utilitati incluse (1 / 2 max persoane/camera) Cazarea se face in locatii diferite (vila imensa cu multe camere, sau casa cu 4 dormitoare, sau un apartament mic unde stau 2 persoane). •clientul are grija sa le faca programul in asa fel incat cei care locuiesc impreuna sa lucreze in schimburi diferite astfel incat sa aiba conditii optime de odihna. •candidatii selectati vor beneficia de asigurarea de sanatate care se deduce din venitul lunar ( 20 Euro) •candidatii au posibilitatea sa discute impreuna cu clientul detaliile referitoare la intervalurile in care ei vor sa vine in tara. E posibil ca la doua luni sa vina acasa o saptamana. •se doreste o colaborare pe termen lung. Clientul isi doreste persoane care doresc sa se relocheze in Olanda

Cerinte

•detinerea permisului de conducere categoriile CE •detinerea unui card tahograf •detinerea unui certificat de pregatire profesionala (CPC) •experienta recenta de minim 2 ani in domeniu •posesia unui mijloc de transport pentru deplasarea la locul de munca (distanta aprox. 5- 20 km) Limbi straine: Engleza sau Germana– nivel mediu Educatie: Scoala profesionala

5 pozitii disponibile 60 persoane au aplicat deja