Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru un client important din Anglia cautam soferi de TIR pentru transportul si livrarea de produse alimentare pe teritoriul tarii. Conditii salariale: 6.5 lire/ora net => 1400 lire/luna net Numarul de ore lucratoare/4 saptamani: 200 ore Locatia:UK Experienta necesara: minim 2 ani experineta pe o pozitie similara Responsabilitati: transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia livrarea produselor alimentare catre clienti mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii trasportarea si livrarea produselor in conditii optime Interviurile vor avea loc in Tg Mures. Bonus de pana la 85 lire pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIs Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa Transportul este asigurat cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa Se doarme in TIR. Training

Cerinte

experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani licenta ADR pt cisterna reprezinta un avantaj limba engleza: nivel comunicativ profesionalism persoana curata si stilata/eleganta Limbi straine: engleza – nivel mediu Educatie: Studii liceale Competente specifice: licenta ADR pentru cisterna

9 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja