Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locaţii: Bristol, Southampton, Thurrock, Croydon(Sudul Londrei) Cazarea: Trebuie să o aibă candidatul. Contract de muncă full-time. Salariul: - între 10 - 11 lire pe oră După 13 săptămâni de muncă, salariul creşte cu 0.60 lire pe oră. Se lucrează între 45 şi 60 de ore pe săptămână. Se pot face ore suplimentare. Nu se percep comisioane de mediere. Responsabilităţi: - Se lucrează în echipă de 2: şofer şi ajutor; - Livrarea de mobilă dezasamblată (în pachete) la domiciliul clienţilor – până la 10 livrări pe zi; - Până la eliberarea carnetului de şofer de Marea Britanie se va lucra ca ajutor cu un coleg şofer şi salariul va fi intre 7,20 - 8 lire pe oră. Această perioadă va fi considerată training.

Cerinte

- Carnet de şofer pentru 7,5 t; - 1- 2 ani experienţă şofer 7,5 t; - DIDGI CARD, CPC CARD; - Limba engleza la nivel intermediar; - Obţinerea de permis de conducere de Marea Britanie la sosire; - Se susţine un test de condus la angajare.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

36 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja