Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - Efectueaza livrari/curierat la solicitarile superiorului ierahic - Este responsabil de aprovizionare sediu - Asigura buna functionare a instalatiilor si utilitatilor cladirii (apa, canalizare, incalzire, mobilier) - Asigura intretinerea si organizarea parcului auto al firmei (intretinere masini, urmarie costuri cu transportul si intretinerea masinilor, organizarea transportului intern) - Responsabil ingrijire curte (mentinerea relatiilor cu firma de curatenie etc) - Respectă regulile stabilite de legislaţia în vigoare privind circulaţia pe drumurile publice, precum şi regulamentele şi instrucţiunile interne; - Cunoaşte şi se îngrijeşte de starea tehnică a maşinii încredinţate, în aşa fel încât aceasta să fie în permanentă stare de funcţionare şi este obligat să raporteze orice defecţiune;

Cerinte

Cerinte : - Experienta de minimum 3 ani in transportul rutier, fara incidente - Experienta in relatia cu clientii/institutiile publice si private - Cunoasterea limbii engleze la nivel conversational reprezinta un avantaj - Spirit de echipa, comunicativ, orientat catre clienti, calm, punctual si serios Alte informatii : - Locatie : Bucuresti - Tip : full time - Pachet salarial : se va discuta in cadrul primului interviu

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja