Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Transportul in comun al persoanelor Descriere profil Conditii salariale: aproximativ 1600 EURO net la un minim de 39 de ore/saptamana Numarul de ore lucratoare/saptamana: minim 39 de ore Locatia: Germania - Experienta necesara: De preferat experienta in domeniu Responsabilitati: • prezintarea la serviciu la ora fixata in program, odihnit, in tinuta corespunzatoare • vanzarea biletelor de autobuz • respectarea programul stabilit • cunoasterea si respectarea prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri • pastrarea certificatul de inmatriculare, licenta de executie si copia licentei de transport, precum si actele masinii in conditii corespunzatoare si prezentarea la cerere catre organelor de control • neparasirea locul de munca decat in cazuri deosebite si numai cu aprobarea sefului de birou • neconducerea autovehiculul obosit sau sub influenta alcoolului, drogurilor, medicamentelor, etc. , care reduc capacitatea de conducere • adoptarea unui comportament civilizat in relatiile cu clientii, colegii de serviciu, superiorii ierarhici si organele de control • intocmirea si predarea fisei de parcurs • comunica imediat sefului direct telefonic sau prin orice alt mijloc orice eveniment de circulatie in care este implicat

Cerinte

Cerinte • cunostinte de limba: Germana – nivel comunicativ • detinerea unui permis de conducere categoriile D • seriozitate Limbi straine: Germana – nivel comunicativ Educatie: Studii liceale

10 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja