Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Data de început: aprilie 2016 Locul de amplasare a locului de muncă: PROPRIANO - CORSICA Rata pe oră, plata lunară / înainte de impozitare tariful orar, / plata lunară după impozitare - Salariu NET: Contract de muncă legal în Franța (nu cu detașare) 1500 € + cazare net lunar

Cerinte

Program de lucru: Flexibil - depinde de rutele 1 zi liberă / săptămână Garanție minimă de ore de lucru: 35 ore / săptămână. Posibilitatea de a face Prelungirile licență și de conducere auto: categoria D Experiența necesară (în ani): Da - 10 ani ca un șofer de autobuz Diplome necesare și Certificate: D Card Licență + Card de șofer Franceză - nivel mediu Italiană - nivel mediu CAZARE OFERITA SI PLĂTITĂ DE ANGAJATOR Apartament pentru 2 persoane aproximativ 30 m² 1 dormitor + 1 sufragerie / bucatarie + 1 baie / WC Candidatul acceptat poate călători cu autobuzul (firma: ATLASSIB are rute care merg spre Corsica - cu o oprire în Propriano). Transportul acoperit la / de la locul de muncă de către Angajator Responsabilitati; sarcinile de zi cu zi: conducere autobuz, curățare autobuz, reparații autobuz, excursii turistice din insula Corsica tipuri de mașini: Mercedes 350 (53 locuri) Rute de călătorie: Ajaccio, Propriano, Bonifacio, Bavella, Porto Vecchio, Bastia, Corte, Macinagio, Calvi, Port.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja