Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

NU SE PERCEP TAXE DE MEDIERE / COMISIONE! SALARIU ATRACTIV! LOC DE MUNCĂ PE TERMEN LUNG! Recrutăm urgent pentru începutul lunii septembrie şoferi de autobuz cu medii cunoştinţe de lb germană pentru un o firmă colaboratoare din Germania. BENEFICII: - contract de muncă nedeterminat şi legal direct cu angajatorul german - drepturi depline în Germania - posibilitatea de a fi preluat direct de către angajatorul propriu-zis - salarizare: 13,21 Euro brut/oră + 150 Euro net diurnă lunară - cazare asigurată - asigurare medicală - prima săptămână este de acomodare şi de învăţare a traseului, (5 linii), costurile fiind suportate de către Agenţia pentru ocuparea forţei de muncă din Germania - dreptul la concediu legal de odihnă - dreptul la alocaţie pentru copii minori - dreptul la o locuinţă/chirie proprie în Germania - dreptul la pensie după 5 ani.

Cerinte

CERINŢE: - lb germană nivel mediu conversaţional OBLIGATORIU - permis conducere cat. D şi DE - atestat transport persoane - experienţă în domeniu - disponibilitate rapidă de plecare * disponibilitatea cu maşina proprie constituie un AVANTAJ personal!

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane