Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

ANGAJĂM ȘOFERI PENTRU TRANSPORT INTERNAȚIONAL ÎȚI OFERIM: • Plata punctuală a salariului tău și un loc de muncă stabil în cadrul unei firme serioase • Flotă modernă de vehicule complet echipate pentru siguranța și comoditatea ta, plus asistență tehnică în rută și mentenanță a vehiculului tău din partea dealerilor oficiali Volvo • Asistență telefonică 24/7 • Formare profesională inițială și continuă din partea firmei • Asigurare medicală internațională cu garanție totală • Transport dus-întors garantat • În plus, dacă ești șofer începător, vei avea ocazia să te formezi și să câștigi experiență la noi

Cerinte

Este necesar sa ai: · Experienta in transport international in Comunitatea Europeana, · Experienta in transport cu camioane frigorifice, · Permis de conducere categoriile C+E · Certificat de pregatire profesionala CPC, CPI · Card tahograf Reprezinta un avantaj: · Certificat de pregatire profesionala ADR

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai