Detalii loc de munca - Islanda

Descrierea jobului - Islanda

MeisterJob este în permanentă căutare de ȘOFER DE CAMION, cu un nivel minim A1 al limbii engleze, pentru zona Reykjavik – Islanda Avantajele tale: • salarizare: 1700 EUR net/lună • cazare în pensiune sau casă de vacanță asigurată și plătită de firmă • contract de muncă – perioadă nedeterminată, direct cu firma angajatoare din Islanda • servicii medicale și sociale aferente contractului de muncă • traducerile pentru angajare realizate gratuit de către un traducător autorizat de Ministerul Justiției • mediu de lucru plăcut, în condiții europene • siguranța unui loc de muncă și a unei cazări în condiții bune și foarte bune

Cerinte

• un nivel al limbii engleze cel puțin A2 (este necesar să puteți dialoga în limba engleză întrucât angajatorul dorește să te cunoască printr-un interviu telefonic) • certificat de șofer profesionist (cat. C+E) • modulul 95 • cunoștințe în domeniul mecanic • experiență pe același post sau un post similar • seriozitate, dorință, pasiune pentru meseria ta

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai