Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru o companie din Franta un sofer camion - muncitor polivalent, ce va executa urmatoarele lucrari: - aprovizioanarea santierului cu materiale necesare; - incarcarea si descarcarea materialelor in/din camion cu transpaletul si mini excavatorul; - participarea la acoperirea solului cu nisip, pietris; - conducerea camionului cu brat macara si a utilajelor de constructii; - tinerea evidentei jumalelor de bord; - cand nu lucreaza ca sofer trebuie sa ajute zidarii in santier. Beneficii: - remuneratie de 1500 euro brut/luna; - cazare si transport asigurat. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- permis de conducere categoriile B, C, E; - detinerea atestatului de transport marfa; - cunoasterea limbii franceze la nivel conversational; - experienta in conducerea unui camion de cel putin 3 ani; - persoana serioasa, responsabila si disponibila la munca fizica atunci cand este cazul.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja