Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Fair Personal + Qualifizierung GmbH & Co KG caută mai mulţi şoferi in portul Emden. Descrierea postului: Noile autoturisme din grupul Volkswagen trebuie încărcate şi parcate pe vapor. Autoturismele ajunse pe vapor trebuie asigurate (ancorate) pentru transport.

Cerinte

Cerinţe: -cunoştinţe de lb. germană la nivel conversaţional-obligatorii! -permis de conducere cat.B min. 2 ani/+ maşină personală (reprezintă un avantaj) -rezistenţă fizică -să fie de încredere şi disponibil la un program de muncă flexibil Beneficii: -salariu brut/ora: 9,23 € /h -se oferă contract de muncă pe perioada nedeterminată -prime de concediu şi de Crăciun -echipament de muncă -asistenţă în lb. română Cazare: 250 € camera single / 200 € camera dublă Nu se percep taxe sau alte comisioane

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Limbi straine necesare Germana

5 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai