Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru plecare imediata un sofer posesor permis auto categoria B pentru lucru la un circ din Suedia. Durata contractului coincide cu durata sezonului de spectacole(pana in luna noiembrie 2014). Atributii: va executa activitati de transport in perioada in care circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta; in restul timpului va presta alte munci: montare/demontare circ, curatenie, suport artisti etc.Se asigura gratuit cazare si masa iar salariul saptamanal va fi in cuantum de 180-210 euro( calculat la un tarif de 30 euro/zi). Nu se va lucra in regim de program fix: programul se organizeaza in functie de numarul spectacolelor. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.

Cerinte

cerinte obligatorii: - permis auto categoria B - dsponibilitate de lucru in regim de program prelungit - adaptabilitate la cerintele locului de munca - disponibilitate de prezentare la post conform solicitarii angajatorului - acceptarea cerintelor recrutorului

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja