Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Betty Ice SRL caută un nou coleg pentru departamentul de distributie din SATU MARE. Punct de lucru: SATU MARE Post vacant: sofer distributie, cu responsabilitati de agent vanzari Responsabilitatile jobului: - Pregatirea comenzilor la timp, conform documentelor primite; - incarcarea/descarea marfii; - Livrarea comenzilor clientilor, la timp. Noi iti oferim: - O echipa primitoare si dinamica; - Posibilitati de dezvoltare profesionala; - Stabilitate; - Pachetul salarial o sa fie negociat la interviu si o să fie corelat cu performanta.

Cerinte

- Permis categoria C; - Atestat transport marfa, card tahograf; - Simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva; - Abilitati de organizare, spirit de echipa; - Persoana dinamica si flexibila, care are capacitatea de invatare rapida; - Disponibilitate la program prelungit;

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara Fara experienta

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai