Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

Infomunca recruteaza pentru o importanta companie de logistică germana soferi/curieri. Aplicaţi pentru o poziție permanentă în Germania. Domeniu de activitate: Poştă și livrarea coletelor. Cunoaşterea Limbii Germane este condiţie obligatorie! Instalarea la locul de muncă, cât şi integrarea în Germania sunt oferite de angajator, pentru a vă putea oferi un început facil, un mediu sigur şi posibilitatea de dezvoltare personală. Plecările se fac în cel mai scurt timp posibil, pe baza cererilor primite şi în funcţie de îndeplinirea criteriilor. Beneficii: Contract full-time Plata primei luni de chirie in Germania Al 13-lea salariu, 30 de zile concediu+bonusuri de performanţă Asigurare medicală

Cerinte

Angajatorul solicita: Cunoaşterea Limbii Germane la nivel conversational. Condiţie fizică bună Permis de conducere categoria B valabil Cazier curat Disponibilitate pentru relocare in Germania

Restrictii

Limbi straine necesare Germana

15 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai